úterý 5. dubna 2016

Prague Patchwork Meeting 2016

Ufff... a je to :)

měsíce chystání, přípravy workshopů, výzdoby, balení dvou aut (horší než na dovolenou s dětma :D), potom tři nádherné dny na výstavě a jsme zase doma.

Děkuju všem, co se přišli podívat na náš stánek, byli na našich workshopech (doufám,že jsme vám ukázali něco nového) a omlouvám se za kvalitu mého hlasu - pár dnů před výstavou jsem tak strašně nastydla, že v úterý jsem jenom šeptala a modlila jsem se, abych do pátku dala hlasivky dohromady aspoň tak, že mě bude slyšet :)
Tady už je fotka našeho týmu - zleva: Eva Schwarzová (lektorka šicích kurzů která nám pomáhá na výstavách), Roman Brzuska, Lenka Brzusková (já :) a Zuzka Dvořáková  se kterou komunikujete většinu objednávek a reklamací.


Pokud jste výstavu nestihli, tak videa, která jsme si pro workshop o šicích pomůckách předtočili, najdete na Youtube Nej šicí stroje v sekci Šicí pomůcky
Takto to probíhalo na výstavě:


Děkuju taky Janě Malaníkové, která nám poskytla její překrásné zatkávané taštičky

Výstavní akce na šicí a vyšívací stroje Brother ještě pokračují - i pokud jste na výstavě nebyli, můžete je využít! Platí do 10.4. nebo do vyčerpání zásob (a některé stroje mizí rychle)
Výstavní akce Brother

Stánek :

Už teď přemýšlím co vymyslet za workshopy na další ročník :)

Děkuju za vaše milé návštěvy


Lenka

PS: za tři týdny 22.-23.4.2016 se s námi můžete potkat na výstavě ve Znojmě na výstavě
  Znojmo - výstava Kreativní Znojmo - Jaro 2016  

3 komentáře:

  1. Leni, byla to nádhera, díky. Posílám pozdrav. Marie

    OdpovědětVymazat
  2. Byla jsem v sobotu, ale měli jste tam takový fofr, že jsem nenašla odvahu zdržovat povídáním ( jako vloni).Koupila jsem si jen šikovné udělátko na šití přes silné švy. Zdravím. Marie

    OdpovědětVymazat