Zobrazují se příspěvky se štítkemkytky. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemkytky. Zobrazit všechny příspěvky

sobota 23. března 2013

Jarní obaly na květináče

Ta zima snad letos neskončí. Chystám se koupit si aspoň nějaké jarní kytičky, květináčům s klasickými kytkami dnes přibyly jarní košilky, aby se taky cítily trošku líp :)




Musíme to těmi květinovými výšivkami trochu rozsvítit :)
Přeju nám všem hodně sluníčka

Lenka

čtvrtek 10. května 2012

Kytičky na okno

Původně z toho měl být zápich do květináče. Vymyslela jsem jak na to, aby měla kytka hezké čisté okraje. Nakonec jsme přidali ještě stužku a visí na zácloně :)
Podrobný fotonávod na kytičky je na http://vysivani.nej-sici-stroje.cz



Krásný den

Lenka